Hizmetler

Neler Yapıyoruz

Firmamız Bilişim sektöründe, donanım ve yazılım ürünleri satış, destek ve servis faaliyetleri mevcuttur. aşağıdaki konularda ürün fiyat ve desteğe ihtiyacınız olursa yardımcı olabilirim.

Sanallaştırma

Sanallaştırma; Platform Bağımsız birden fazla işletim sistemimin aynı fiziksel kaynakları paylaşarak çalışmasıdır. Sanallaştırma Hizmetlerimiz; Sunucu Sanallaştırma (Server Virtualization) Sunucu sanallaştırma; birden fazla fiziksel sunucuyu sanallaştırarak daha az fiziksel sunucu üzerinden çalışmasını sağlayan sanallaştırmadır. Depolama Sanallaştırma (Storage Virtualization) Depolama sanallaştırma; verilerin sanallaştırılmış bir dosya içinde tutulmasıdır. Ağ Sanallaştırma (Network Virtualization) Ağ sanallaştırma; ağ bileşenlerinin sanallaştırılıp tıpkı fiziksel ağ ile bağlantı yapılmış gibi çalışmasını sağlayan sanallaştırmadır.

Yedekleme-Backup

Siber Zeka Olarak AES-256 güçlü şifreleme Yedek Çözümü ile sisteminizi istediğiniz gün ve saate döndürmeyi garanti ediyoruz.

Crypto

Bir verinin çözülmesi imkansız bir şekilde şifrelenmesi diyebiliriz.

Sunucu

Buraya başlık ile ilgili detaylar verilecek.


Sunucu, veri depolama ünitesi sistem odası aktif cihazlar satış, kurulum ve bakım hizmetleri.

TSE standartlarına göre sistem odası yapımı (Yükseltilmiş taban, yangın söndürme sistemi, ortam denetleme cihazı, UPS, kabinet vb. ekipmanlar)

Network ve kablolama ürünleri, zayıf akım, satış, kurulum, destek ve entegrasyonu.

Bilişim Sistemleri güvenlik donanım ve yazılım satış ve desteği (Antivirüs, Firewall vb.)

Masaüstü bilgisayar, notebook, all in one pc, mini bilgisayar satış, kurulum ve bakım hizmetleri.

Etiket, baskı makinaları, yazıcı ve fotokopi cihazları satış, kurulum ve desteği.

Client ve sistem donanım cihazları ürün yazılımları (Microsoft “İşletim Sistemi – Office”, Adobe yazılımı, VmWare, Veeam, Arc Serve, 5651 Log Yazılımı vb.)

Kiosk ve sıramatik sistemleri, endüstriyel monitör, videowall satış kurulum ve entegrasyonu.